Davet Mektubu

Değerli Meslektaşlarımız,

Antalya Belek'te 24-29 Ekim 2017 tarihlerinde yapılacak olan 27. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi’nin düzenleme kurulu olarak hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyoruz. Ulusal kongrelerimiz, yoğun akademik ve sosyal programları ile camiamızın en büyük, en önemli toplantılarıdır. Türk Ortopedi ve Travmatolojisinin olmazsa olmazı olan ulusal kongrelerimiz, birliğimizin güçlü yapısıyla, her yıl olduğu gibi bu yılda başarıyla ve aynı heyecanla tekrarlanacaktır. Bu duygular ile 27. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongremize hepinizi davet etmekten onur duyarız.

Ulusal kongre katılımının her yıl artarak devam etmesindeki en önemli rolün emeği geçen tüm önceki TOTBİD yönetim kurulları ve kongre düzenleme kurullarının yanı sıra siz değerli meslektaşlarımızın gösterdiği yoğun ilgi olduğu kesindir. Bu ilgiye layık olarak ulusal kongrelerimizin bilimsel ve sosyal içeriği her yıl daha da zenginleştirilmeye çalışılmaktadır. 27. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi içerisinde ülkemizden çok değerli meslektaşlarımızın konuşmalarını içeren panel, konferans, tartışmalı oturum ve sözlü bildiri oturumlarının yanı sıra uluslararası arenada alanlarında uzman, çok değerli misafirlerimizin katılımı ile uluslararası bilgi alışverişine yönelik oturumlar da planlanmaktadır. Sizlerin organizasyon çalışmaları devam eden bu kongremiz ile ilgili fikir, katkı ve eleştirileri düzenleme kurulunu dinamik ve doğru karar verme yönünde motive edecektir. Destekleriniz ve katılımlarınız ulusal kongremizin başarısı için büyük önem taşımaktadır.

Ortopedi ve Travmatoloji camiamızın en önemli birlikteliği olan ‘Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi’nde görüşmeyi diliyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Celal Baki
Kongre Başkanı
Prof. Dr. İ. Halit Pınar
TOTBİD Başkanı

Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireliği Kongresi Davet Mektubu

Değerli Meslektaşlarımız

27. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi kapsamında gerçekleştirilecek olan “8. Ulusal Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireliği Kongresi” 24-29 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya / Belek’ te yapılacaktır.  Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireleri Derneği olarak gerçekleştireceğimiz bu ilk kongremize siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten onur ve mutluluk duymaktayız.

Kongre kapsamında ortopedi hastalarında ağrı yönetimi, alçı bakımı ve enfeksiyonların önlenmesi konularında bir günlük kurs programının yanı sıra konferans, paneller ve bildiri oturumları da bulunacaktır.
Kongre boyunca tüm meslektaşlarımızla bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmanın heyecanını yaşayacağız. Ayrıca disiplinler arası ekip anlayışı ile sağlık hizmetlerini birlikte yürüttüğümüz hekimlerle düzenleyeceğimiz ortak oturumlarla daha nitelikli hizmet vermenin yollarını arayacağız.

Kongremizin bilimsel içeriğinin yanısıra güzel anılarla ayrılmanızı sağlamak için eğlenceli ve doyurucu bir sosyal program da hazırlamaktayız.

Ortopedi ve Travmatoloji Hemşireleri Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu adına bilimsel programımızın etkili ve paylaşımcı olabilmesi için siz meslektaşlarımızı kongremize davet etmekten onur duyuyoruz.   24-29 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olan kongremizde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Doç. Dr. Hayriye ÜNLÜ
OTHED Başkan
Prof.Dr Merdiye ŞENDİR
OTHED Başkan Yardımcısı
 


Kongremiz, Ethical MedTech tarafından onaylanmıştır.
 
Copyright @ 2017 TOTBİD. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & Online Makale