Genel Bilgiler


Kongre Tarihi ve Yeri

27. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi 24 – 29 Ekim 2017 tarihleri arasında Sueno Belek Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçedir. Kongre düzenleme kurulunun uygun gördüğü salon veya salonlarda İngilizce – Türkçe ve Türkçe – İngilizce simultane tercüme sağlanacaktır.

İzinler
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Organizasyon Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir, davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir

Sekreterya Hizmetleri
Kongre merkezindeki sekretarya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Kongre öncesinde lütfen Global Turizm ile irtibat kurunuz.

Transfer Hizmetleri
Uçuş saatlerini Global Turizm’e önceden bildirmiş tüm katılımcıların havaalanı ve kongre otelleri arasındaki transferleri 24 – 29 Ekim 2017 tarihleri arasında çift yönlü ve ÜCRETSİZ olarak yapılacaktır. Uçak değişikliklerinin yazılı olarak en geç 24 saat önceden bildirilmesi durumunda transfer değişikliği istekleri dikkate alınacaktır. Bu tarihler dışındaki transfer talepleri özel transfer statüsünde değerlendirilecektir. Özel transferler için lütfen Global Turizm ile irtibata geçiniz.

Önemli Tarihler
Erken kayıt - konaklama ücretlerinden yararlanmak için son tarih: 30 Haziran 2017’dir.
 
Copyright @ 2017 TOTBİD. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & Online Makale