Kayıt Bilgileri
KAYIT TİPİ 30 Haziran 2017 ve Öncesi 30 Haziran 2017 Sonrası
Uzman (Dernek üyesi) 300 TL 400 TL
Uzman (Dernek üyesi olmayan) 450 TL 550 TL
Asistan (Dernek aday üyesi) 125 TL 150 TL
Asistan (Dernek aday üyesi olmayan) 175 TL 200 TL
Günlük Kayıt 175 TL 225 TL
Fizyoterapist / Hemşire 200 TL 250 TL
Firma Temsilcisi 200 TL 250 TL

Kayıt ücretlerinizi ödeyebilmek ve kayıt onaylarınızı alabilmek için totbid2017@globalturizm.com.tr adresine e-posta yollayarak Organizasyon sekretaryası ile irtibat kurmanız gerekmektedir. E-postanıza istinaden bütçe ve hesap bilgileri tarafınıza iletilecektir.

Kayıt İptal Şartları
Tüm Kayıt iptallerinin Global Turizm'e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Önemli Hatırlatmalar

  1. Dış Katılım Ücreti

Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin Global Turizm aracılığı ile yapılması zorunludur. Kongre otellerinde konaklama alınmaması ya da konaklamanın Global Turizm aracılığıyla yapılmaması durumunda kayıt ücretine 5 günlük paket 200,00.-Euro + KDV dış katılım bedeli eklenecektir. Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından, ödemenin kayıt ile birlikte tamamlanmasını önemle rica ederiz. Konaklamayan misafirler için uygulanacak olan dış katılım ücretine, bilimsel oturum günlerinde öğle yemekleri, kahve molaları, dâhil olup KDV hariçtir.

Dış Katılım Ücreti Nedir?
 
Her şey dâhil sistemde çalışan otellerde otel konsepti dâhilinde kongre aktiviteleri süresince tüm bar ve restoranlarda yiyecek ve içecek servisleri ücretsiz sağlanmaktadır. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve acente aracılığı ile kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından dış katılım ücreti alınmaktadır. Bedelin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamamaktadır.
Dış katılım ücretine kayıt türü ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcileri tabiidir. Ödemenin kongre öncesinde tamamlanması gerekmektedir.
Dış katılım ücretini Global Turizm Hesaplarına ödenmesi gerekmektedir.

Dış katılım ücreti 08:00-19:00 saat dilimlerinde geçerli olup kahve molaları ve öğle yemeklerini kapsamaktadır. Akşam yemekleri ve 19:00 sonrasında ki otelden alınacak hizmetler için 40,00.-Euro + KDV ilave ücret ödenmesi zorunludur.

  1. Firma Temsilcisi Kayıt Ücretleri

Ücretsiz firma temsilcisi kaydına dış katılım veya konaklama ücretleri dâhil değildir. Kongreye katılan tüm firma temsilcilerinin kayıt ve dış katılım ücretine tabii olduğunu önemle hatırlatmak isteriz.

 
Copyright @ 2017 TOTBİD. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & Online Makale