Konaklama Bilgileri
Konaklama 30 Haziran 2017 ve Öncesi 30 Haziran 2017 Sonrası
5 GECELİK PAKET Tek kişi İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek kişi İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Sueno Otel
(Sadece Konuşmacı ve Oturum Başkanları için ayrılmıştır.)
600 € 500 € 750 € 550 €
Calista Otel 600 € 500 € 750 € 550 €
Ela Quality Otel 600 € 500 € 750 € 550 €
Bellis Otel 550 € 470 € 700 € 520 €

Konaklama ücretlerinizi ödeyebilmek ve konaklama onaylarınızı alabilmek için totbid2017@globalturizm.com.tr adresine e-posta yollayarak Organizasyon sekretaryası ile irtibat kurmanız gerekmektedir. E-postanıza istinaden bütçe ve hesap bilgileri tarafınıza iletilecektir.

Otel Doluluk Oranları

Sueno Otel
 
% 100
Calista Otel
 
% 100
  1. Dış Katılım Ücreti

Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin Global Turizm aracılığı ile yapılması zorunludur. Kongre otellerinde konaklama alınmaması ya da konaklamanın Global Turizm aracılığıyla yapılmaması durumunda kayıt ücretine 5 günlük paket 200,00.-Euro + KDV dış katılım bedeli eklenecektir. Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından, ödemenin kayıt ile birlikte tamamlanmasını önemle rica ederiz. Konaklamayan misafirler için uygulanacak olan dış katılım ücretine, bilimsel oturum günlerinde öğle yemekleri, kahve molaları, dâhil olup KDV hariçtir.

Dış Katılım Ücreti Nedir? 
Her şey dâhil sistemde çalışan otellerde otel konsepti dâhilinde kongre aktiviteleri süresince tüm bar ve restoranlarda yiyecek ve içecek servisleri ücretsiz sağlanmaktadır. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve acente aracılığı ile kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından dış katılım ücreti alınmaktadır. Bedelin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamamaktadır.
Dış katılım ücretine kayıt türü ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcileri tabiidir. Ödemenin kongre öncesinde tamamlanması gerekmektedir.
Dış katılım ücretini Global Turizm Hesaplarına ödenmesi gerekmektedir.

Konaklama İptal Şartları
Tüm rezervasyon iptallerinin Global Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

 
Copyright @ 2017 TOTBİD. Tüm Hakları Saklıdır. LookUs & Online Makale